statystyki szczegółowe

Aktualności

Stal Rzeszów - Stal Salowa Wola 0:3

• autor: gibiceps, 2014-05-13 12:36

Rzeszów zdobyty, choć wyjeżdżaliśmy z lekkimi obawami, drużyna Stali Rzeszów zdążyła wygrać trzy pierwsze mecze ( w tym z liderem Ziomkami Rzeszów 3:2 ), w ostatniej kolejce zatrzymała ich marsz 6 Jasło wygrywając u siebie ze Stalą 3:0 , nasz niedawny rywal z boiska z którym jak pamiętamy wygraliśmy  1:0 . Mimo wszystko wiedzieliśmy, że może być ciężko o wynik który nas interesuje.

Początek spotkania mógł przyprawić nas o spory ból głowy bo już na samym początku zawodnik gospodarzy staje oko w oko z Miśkiem, na nasze szczęście obronna ręką z sytuacji sam na sam wychodzi nasz bramkarz. Kolejne minuty to ataki Stali Rzeszów kończące się na ogół na naszych obrońcach a my próbujemy sił ze stałych fragmentów gry, pierwsze piętnaście minut bez bramek i klarownych sytuacji poza wyżej wymienioną. Później delikatnie przejmujemy inicjatywę ale pierwsza połowa  kończy się bezbramkowym remisem.

0:0 do przerwy i te kilka minut daje nam do myślenia kto i czy skieruje piłkę w światło bramki, pomimo sporego osłabienia w formacji ataku liczymy na zwycięstwo. I proszę - można powiedzieć Joker w kadrze trenera Kusiaka Wiktor Plewik zdobywa swoja pierwszą bramkę, mało tego jeszcze-w jakim stylu - wolej wykonany w  ekwilibrystycznym stylu na około piątym metrze i metr nad murawą zapewne był ozdobą początku drugiej połowy. Strata gola podcina skrzydła drużynie miejscowych i coraz częściej niepokoimy obrońców i bramkarza Stali Rzeszów. Po kolejnym rajdzie - ze środka boiska, minięciu kilku zawodników w tym bramkarza swoją bramkę zdobywa Patryk Marut i prowadzimy już 2:0. Kolejne bramki wydają się kwestiaą czasu, w słupek trafia Dawid Maślach, ale co ma być to będzie i tak tomek Hołysz dokłada trafienie do pustej bramki. Bramkarz co prawda wybronił strzał kolegi Tomaka ale jego dobitka ugrzęzła w siatce i mamy 3: 0 . Wynik do końca spotkania nie uległ już zmianie i odnosimy zasłużone zwycięstwo.

Po raz kolejny dobre zawody rozgrywają także obrońcy i bramkarze ( drugi mecz na zero z tyłu ), pomocnicy i atak widać po wyniku - oczywiście trzeba by tu wymienić praktycznie cała drużynę, która pomimo braku chorych - kontuzjowanych kolegów Łukasza Cichonia, Kacpra Wydry, Adriana Maziarza ( wszystkim życzymy  jak najszybszego powrotu do pełni sił i zdrowia ) i Edka, Graby  pokazują się z bardzo dobrej strony i udowadniają że mamy mocno wyrównany skład który podejmie walkę z każdym przeciwnikiem. Wymagająca drużyna Stali Rzeszów jak i wcześniej 6 Jasło są tego przykładem, szeroka kadra procentuje !

Dziękuje za dobry mecz i oby tak dalej chłopcy .

Skład: Misiek - Baran - Pejo - Tymek - Wulkan -Hołek - Patryk Marut - Krycha - Leniuch - Kondek - Burak - Szczypior - Banan -  Wiktor -  Bodek -  Hubert Grąz

Trener: wiadomo

Kiero: raczej wiadomo

Przed nami zagrali starsi koledzy z rocznika 2001 - ich mecz zakończył się remisem i nadal liderują w tabeli bez porażki w lidze - gratulujemy .