statystyki szczegółowe

Aktualności

1:0 ze Stalą Mielec

• autor: gibiceps, 2014-08-25 18:19

Po 60 minutach wychodzimy z 3 pkt. po bardzo ciężkim meczu, z dobrym przeciwnikiem ale zarazem niezbyt dobrym naszym występie w tym meczu. Chyba zwycięstwo z Polonią Bytom 8:0 zaszkodziło, bo wyglądało jakby  zaś niektórym  sodówka uderzyła  do głowy i mecz na stojąco chcieli wygrać. Wyróżniającym się naszym zawodnikiem był Leniuch ( Filip Iskra ), raz po raz męczący obrońców Mielca. Na lewej stronie widoczny był brak naszego podstawowego lewego pomocnika,  duży plus dla  Miśka który był mocnym punktem drużyny w pierwszej połowie. W drugiej połowie doceniamy Hołka za gola i asystę Leniucha  i Ciapka za ambicje i kilka akcji.

Ps

Gratuluje zwycięstwa chłopaki, styl ważny ale ważniejsze punkty.  A trener o meczu pewnie pogada z wami sobie w szatni.

8 :0 z Polonia Bytom nie znaczy że wygramy wszystko, więc walczyć, grać, szybko biegać i słuchać trenera...