statystyki szczegółowe

Aktualności

Tylko 2: 0 z Ulanowem ( 1:0 ) i trenningi

• autor: gibiceps, 2014-09-07 10:58

Bramki : na 1:0 Hubert Grąz, na 2:0 Kacper Marecki po rożnym - dośrodkowanie Leniucha

Mecz walki w pierwszej połowie i oprócz bramki mamy kilka niezłych okazji ( 2-3 sam na sam z bramkarzem ) i słupek po główce Cichego, gospodarze koncentrowali się na długich podaniach, oddali kilka strzałów w stronę naszej bramki. W przerwie chłopcy trochę narzekają na stan murawy stąd brak dobrych wymian piłek. Druga połowa to już zdecydowana nasza przewaga ale strzelamy tylko jedną bramkę a to za sprawą w dużej mierze bramkarza gospodarzy który zaś wyłapuje kilka sytuacji sama na sam z naszymi zawodnikami. Dopisujemy trzy punkty, kolejny raz nie tracimy bramki i oby tak dalej.