Skład: Buczek J,Barański K. - Marecki K, Turek J, Buczek T, Grąz H, Kozłowski H, Plewik W, Lebioda J, Maślach D, Białas K, Marut P, Hołysz T, Cichoń Ł, Maślach D, Iskra F, Oczak K, Banaczyk Ł.

na 1:0 24 minuta Tomek Hołysz

na 2:0 36 minuta Kacper Marecki ( asysta z rożnego Patryk Marut)

na 3:0 40 minuta Łukasz Cichoń

na 4:0 53 minuta Konrad Maślach ( asysta Patryk Marut)

Pierwsza połowa rozgrywana w dość ciężkich warunkach, od początku pada bądź leje deszcz. Pierwsze piętnaście minut wyrównane, ciężko o ładną grę w takich warunkach wiec sporo walki głownie w środkowej części boiska ale oczywiście staramy się atakować bramkę gości. I nadchodzi 24 minuta Tomek Hołysz po kolejnej dobitce ( po strzałach kolegów ) umieszcza piłkę w siatce i po pierwszej połowie prowadzimy skromnie 1:0. Druga połowa zupełnie odmienna, przestaje padać deszcz i choć grząskie boisko to warunki do gry zdecydowanie lepsze i tak po 6 minutach od wznowienia strzelamy bramkę za sprawą Peja który idealnie wykończył wrzutkę z rożnego Patryka. Później dokładamy 2 trafienia, Cichego i Kondka - kolejne dobre dogranie Patryka  przy bramce tego drugiego a Cichy zalicza poprzeczkę jeszcze i kilka innych sytuacji . Ogólnie druga połowa ze zdecydowana nasza przewagą i zaś ta skuteczność... 4 bramki to nie mało ale mogło być więcej. Dopisujemy trzy punkty do tabeli i czekamy do soboty - mecz w Przeworsku z miejscowym Orzełkiem.