statystyki szczegółowe

Aktualności

Turniej Wa-wa Lwy Lechistanu czyli wzorcowy przyklad jak...

• autor: gibiceps, 2014-11-29 10:47
Turniej Wa-wa Lwy Lechistanu czyli wzorcowy przyklad jak nie zalapac sie do fina

Niestety zaczynamy od porażki z Pogonią siedlce 2:1 Bramke zdobywa Leniuch po niefartownym wybiciu bramkarza gosci a my traci dwie po dwoch strzalach na bramke w całym meczu a wczeszniejszych indywidualnych stratach

Drugi mecz z Polonezem Warszawa wygrywamy 2:0. Bramki Łukasz Cichy Cichoń i Patryk Kogut Kuchyt.

Mecz 3 z Wilgą Garwolin - cóż emocjonujące spotkanie konczy sie zwyciestwem Wilgii ktora nie oddaje strzalu na nasza bramke, samobojcze trafienie  zalicza Patryk Marut . My natoimast nie strzelamy 4 setek i po meczu

Nastepnie remisujemy ze Zniczem Pruszkow 0:0.

Delta Warszawa II przegrywamy 2:0

Unia Warszawa dobija nas 1:0 w ostatnim meczu

Na koniec gramy sparing z trzecia sila drugiej grupy druzyna z Pultuska i wygrywamy 7:0

Dzien drugi  turnieju rozpoczynamy od spotkania z Delta I Wawa, mecz konczy sie wygrana nasza 6:0. Bramki: Kogut -2, Krycha -1, Leniuch -1, Masło - 1, Wygra - 1

Drugi mecz to rewanz z druzyna Znicza Pruszków i wygrywamy pewnie tylko 1:0 po golu Patryka Maruta i tylko dzieki bramkarzowi traca jedna bramke w tym meczu.

Trzeci mecz gramy z druzyna SEMPa Warszawy i wygrywamy 3:0 samobojczym trafieniu i dwoch bramkach Wygry

Mecz o 7 miejsce ( tylko 7) rozegramy z Polonezem Warszawa

I przegrywamy 2:1 prowadzac 1 :0 na minute do konca ,bramka samobojcza i blad Peja dajacy sytuacje sam na sam i w minute tracimy dwie bramki . Konczymy na 8 miejscu.... a jak to nazwac to ciezko opisac